Polední menu | Jídelní lístek | Nápojový lístek | Pizzerie

Zveme Vás k příjemnému posezení v klidném prostředí naší restaurace zařízené ve valašském stylu. Naše koliba byla postavena na zelené louce a provoz jsme zahájili 1. října 2011. Restaurace sestává z hlavní části, které vévodí kachlová kamna sloužící k vytápění hlavní místnosti a dvou velkých měděných varen, v nichž přímo před zraky našich zákazníků vaříme pivo.

Další částí je pivnice, kde je také umístěno plátno pro velkoplošnou projekci, venkovní krytá terasa. Protože je Koliba rozlehlá, můžeme kapacitou pokrýt i velké společnosti. Rádi a ochotně Vám pomůžeme s organizací soukromých, rodinných a společenských akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoce, abiturientské srazy apod.

Na čepu si můžete vybírat vždy nejméně ze šesti druhů piv, která v našem pivovaru vaříme výhradně z čistých přírodních surovin bez chmelových extraktů nebo stabilizátorů. Pivo zásadně nepasterizujeme a nefiltrujeme. Naše pivo čepujeme přímo z ležáckých tanků. Přijďte ochutnat oblíbenou Dvanáctku 12° nebo Pšenici 13°, z naší stálé nabídky pak ještě Desítku 10°, Záhořana 11°, Tmavou 13°, a z našich ovocných pivních speciálů Višňovou 13°.

K dobrému pivu si u nás jistě vyberete z pestré nabídky pokrmů, které připravujeme vždy z čerstvých surovin a bez emulgátorů a polotovarů.

Sedm dnů v týdnu pro Vás vaříme polední menu a současně i stálou nabídku minutkových jídel. Jako sladkou tečku si vychutnejte některý z našich dezertů nebo dortů z denní nabídky.

Součástí naší restaurace je také venkovní posezení na částečně zastřešené terase, stylově osázené chmelem. Máme pro Vás také k dispozici dvě bowlingové dráhy se speciální povrchovou úpravou nevyžadující přezouvání.

Těšíme se na Vaši návštěvu